RaporGümrük - eGümrük

RaporGümrük

RaporGümrük; EvrimSQL programlarını kullanan Gümrük Müşavirliği firmalarına ve müşterilerine, periyodik rapor gönderimleriyle düzenli bilgi akışını sağlar.

Raporlar sizin veya müşterinizin istediği şekil ve çeşitlerde hazırlanıp (csv, xls formatlarında), belirlenen kişilere, istenilen periyotlarla, e-posta yoluyla otomatik olarak ulaştırılır.

RaporGümrük; işlevsel ve görsel özellikleriyle, sizin ve müşterilerinizin, periyodik rapor gönderileriyle tüm beklentilerinizi karşılayarak, imaj ve prestijinizin yükselmesini sağlar.

RaporGümrük yönetilebilir
Web tabanlı yönetim paneli ile rapor gönderimi yapılacak kurum içi ve kurum dışı e-posta adreslerini, grupları, periyotları ve raporları yönetebilirsiniz. Raporların gönderim loglarına da yine bir web arayüz üzerinden ulaşabilirsiniz.

RaporGümrük özelleştirilebilir
HTML gönderiler, görsel olarak kurumsal kimliğinize uygun logo, renk ve stillerle firmanıza özel tasarlanır.

RaporGümrük esnektir
EvrimSQL programına girdiğiniz datalarınızdan; müşterinizin beklentilerine ve sizin isteğinize uygun her türlü bilgi akışını, html gönderiler ve ekli raporlar halinde e-posta ile sunabilirsiniz. Gönderilerinizin hem içeriğinde hem de ekinde ilgili raporlarınızı gösterebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tanıtım videomuzu seyredebilirsiniz.

Liste Fiyatı: 1000$